Графік прийому громадян старостами

Згідно розпорядження Буського міського голови від 18.03.2021 р.  № 47 «Про організацію прийому громадян старостами Буської міської територіальної громади», з метою впорядкування роботи з прийому громадян на території старостинських округів, на підставі пп.5.3 Положення про старосту села (сіл) Буської міської територіальної громади з адміністративним центром у місті Буську встановлено наступний графік прийому громадян старостами сіл Буської міської територіальної громади в центрі старостинського округу, визначеному рішенням від 24.12.2020р. №28 «Про утворення  старостинських округів Буської міської територіальної громади»

щомісячно : понеділок і середа   - з 9.00 до 18.00 год
                       обідня перерва         - з 13.00 до 14.00 год.

Окрім цього, старости Буської міської територіальної громади самостійно визначають дні прийому громадян у селах за межами центру старостинського округу.