Конкурс

Дата: 22.01.2019 15:20
Кількість переглядів: 841

Буська міська рада оголошує конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у 2019 р

Умови конкурсу

Фото без опису

У відповідності до норм ст.16 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011р. №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами) конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у 2019 році проводиться на наступних умовах:

1. У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) за умови якщо:

 • держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками їх статутного капіталу та/або голосів;

 • до яких  протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

2. Розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету здійснюється в обсягах фактично вільних залишків коштів загального та спеціального фондів міського бюджету, без обмеження граничною сумою розміщення.

3. Учасник конкурсу повинен надати конкурсній комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках, такі документи:

 • Заяву на участь у конкурсі;

 • Конкурсні пропозиції щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках, які обов'язково включають пропозиції щодо:

  • процентної ставки;

  • термін, протягом якого банк здійснює повернення коштів на рахунок міського бюджету за письмовим зверненням виконавчого комітету Буської міської ради;

  • незнижувального залишку на депозитному рахунку;

  • умови та періодичність сплати процентів;

 • Завірені належним чином копії:

  • свідоцтва про державну реєстрацію банку, виданого державним реєстратором;

  • свідоцтва про державну реєстрацію банку, виданого Національним банком України;

  • статуту банку;

  • положення про філію (відділення) банку;

  • банківської ліцензії на право здійснення банківських операцій;

  • довіреності керуючому філією (відділенням) банку;

  • довідку Національного банку України  щодо відповідності банку, який приймає участь к конкурсі, умовам розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, визначених у підпункті б) пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих  бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р №6 (зі змінами).

 • Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, видані  банку та філії (відділенню) (в разі наявності) органами статистики;
 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, виданий банку державним реєстратором.

4. Обов'язковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між виконавчим комітетом міської ради і банком є:

 • можливість постійного поповнення вкладу;

 • права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника відповідно до потреби у фінансуванні видатків;

 • заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунку виконавчого комітету  міської ради;

 • в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки міського бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки (до п»яти календарних днів) повернення вкладів або процентів на вклад. Якщо строк затримки складає більше п»яти календарних днів, банк сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день затримки.

5. Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні  бути повернуті на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

6. В депозитному договорі з банком – переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р. №6 (зі змінами).

7. Критеріями при визначенні банку – переможця є:

 • розмір процентної ставки за вкладом (депозитом);

 • термін повернення коштів на рахунок міського бюджету за письмовим зверненням департаменту фінансів;

 • розмір не знижувального залишку на депозитному (-их) рахунку (-ах) або його відсутність;

 • строки перерахування до міського бюджету процентів за вкладом.

8. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

9. Пропозиції подаються в запечатаному  конверті до 17.00 год. 30.01.2019 р. за адресою: м.Буськ, пл.900-річчя Буська,1, тел:2-11-94.

10. На конверті з пропозицією необхідно вказати: «Не відкривати до 11.00 год. 31.01.2019р».

11. Розкриття пропозицій відбудеться 31.01.2019р. о 11.00 год. за адресою: м.Буськ, пл.900-річчя Буська, 1, кабінет міського голови.

12. Конкурсна комісія має  право звертатися до банків, які подали пропозиції, за роз»ясненнями та наданням додаткової інформації.

13. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

14. Інформація, що стосується  розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

15. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

16. До участі в конкурсі не допускаються банки, які не подали  усіх документів, необхідних для участі в конкурсі.

17. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі, конкурсні пропозиції та всі необхідні документи, визначає конкурсна комісія, враховуючи критерії, зазначені в п.8 умов проведення конкурсу.

18. При поданні однієї пропозиції, переможцем визнається банк, який її подав за умови відповідності його  пропозиції умовам  проведення конкурсу.

19. У разі коли банк, що визнаний переможцем, відмовляється від укладення з департаментом фінансів міської ради договору банківського вкладу (депозиту), конкурсна комісія має право визначити інший банк, розглянувши протягом трьох робочих днів подані пропозиції повторно.

Міський голова,

голова конкурсної комісії                                                    Сліпець Р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь