Сьогодні, 16 липня, виповнилося 70-років старшому тренеру-викладачу Буської дитячо-юнацької школи ЄРЕТИКУ ВОЛОДИМИРУ ЮХИМОВИЧУ

Дата: 16.07.2021 11:11

???? З ювілейною датою тренера, який виховав цілу когорту відомих надбужанських легкоатлетів всеукраїнського та міжнародного рівнів, привітав Буський міський голова Ростислав Сліпець.

???? Очільник громади побажав Володимиру Юхимовичу міцного здоров’я, невичерпних життєвих сил, надалі успішно працювати на розвиток легкої атлетики Бущини, а його вихованцям завжди досягати переможних вершин на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

???? Також привітали ювіляра з 70-річчям колеги - директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник та провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради Дмитро Татарин.