До уваги громадських та благодійних організацій, комунальних підприємств Буської міської територіальної громади!

Дата: 28.10.2021 11:25

Фото без описуКонкурс ініціатив місцевих карпатських громад-2022 офіційно стартував 13 жовтня 2021 року у межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».

! Заявниками Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад-2022 можуть бути громадські організації, агенції регіонального розвитку, благодійні організації та комунальні підприємства, у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

• історико-культурної спадщина
  • природна спадщина
  • розвиток спорту в гірських громадах
  • безпека громад Карпатського регіону
  • подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Максимальний розмір гранту складає 250 тис. грн, обов’язковою умовою є наявність власного внеску у розмірі не менше 20%.!!! Приймаються проєктні заявки до 8 листопада 2021 року. Більше інформації про Конкурс: https://ekarpaty.com/konkurs-initsiatyv-mistsevykh-karpatskykh-hromad-2022/

За додатковою інформацією звертатися :

фінансове управління Буської міської ради за адресою: м.Буськ, вул. Львівська, буд.2 тел.(03264)2 11 05