1 листопада в Україні розпочалась масштабна кампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року

Дата: 02.11.2021 12:43

Фото без описуІніціатива реалізується в межах проєкту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

Серед найбільш популярних є такі:

Крім того, можна пройти тестування на цифрову грамотність «Цифрограм для громадян.

Якщо ж людина очікує на народження дитини, планує відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням, то всю інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на порталі — Гід з державних послуг. Мінцифра прагне, щоб якомога більша кількість українців дізналася про переваги Гіда з державних послуг та користувалася ним.

Інформація про державні послуги розподілена за 17 категоріями сфер діяльності та впорядкована за 36 життєвими подіями, які створені як для громадян, так і для бізнесу.

Також на порталі Дія також можна згенерувати міжнародний COVID-сертифікат про вакцинацію та за потреби роздрукувати його. COVID-сертифікат буде чинним 365 днів.