Сьогодні, 16 грудня, відбулася VII остання цьогоріч сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 16.12.2021 20:22

Фото без описуДепутатським корпусом було розглянуто 44 питання порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті.

???? Серед основних:

? затвердження на посади старост Заводського і Чанизького старостинських округів Володимира Сірого та Ігоря Політила, які приступлять до виконання своїх повноважень з 1 січня 2022 року;

? ухвалення бюджету територальної громади на 2022 рік;

? затвердження порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна, збудованим до 5 серпня 1992 року;

? прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади військового містечка №11 по вул.Львівська в м.Буську;

? затвердження міських цільових програм на наступний рік;

? ряд земельних питань;

? затвердження нових редакцій статутів Буських МКП та ПВКГ, Буського БДЮТ; тощо.

????Також депутати прийняли звернення до Президента України та Верховної ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєкту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень" (реєстр.№ВР 5600).

???? Перед початком засідання кожен з депутатів отримав в подарунок від міської ради Енциклопедію Буська (том І. З історії міських вулиць).

Нагадаємо, що автор книги, яка є результатом титанічної праці, роботи з архівними документами, мешканець міста, краєзнавець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови ЛНУ ім.Франка Іван Ціхоцький.