В Буську відбулося нагородження команд-переможців Першого чемпіонату нашої громади 2021 року, турніру з міні-футболу та кращих в номінаціях

Дата: 18.12.2021 18:22

У суботу, 18 грудня, відбулися звітні збори Федерації футболу Буської міської територіальної громади та нагородження команд-переможців Першого чемпіонату нашої громади 2021 року, турніру з міні-футболу та кращих в номінаціях.

Також було відзначено тих, хто зробив вагомий внесок в розвиток футболу в своїх населених пунктах, матеріально підтримував команди, сприяв розвитку футболу Бущини.

? Звертаючись до футбольної спільноти нашої громади, Буський міський голова Ростислав Сліпець запевнив Асоціацію, футболістів та представників команд у своїй подальшій підтримці, разом з головою Федерації футболу Андрієм Курієм і директором Буської ДЮСШ Богданом Пасічником нагородив кубками та медалями кращих.

? Переможцем І чемпіонату Буської МТГ сезону 2021 року стала команда с.Топорів, ІІ місце - с.Побужани, ІІІ місце - м.Буськ.

Переможці осінньо-зимового турніру з міні-футболу 2021 року: ? 1 місце - с.Побужани, ? 2 місце - с.Переволочно, ? 3 місце - селище Олесько.

Зазначимо, що переможець (команда с.Побужани) днями взяла участь в обласному турнірі, де зайняла 7 місце серед 14 учасників (3 перемоги і 2 поразки).

? У номінаціях було відзначено:

???? Кращий бомбардир - Андрій Віцькар

???? Кращий воротар - Роман Гендецький

???? Кращий захисник - Іван Шкраба

???? Кращий півзахисник - Андрій Михайлів

???? Кращий нападник - Андрій Віцькар

???? Кращий гравець - Ігор Вульчак

???? Кращий арбітр - Андрій Каранець

???? Кращий асистент арбітра - Степан Гутий

???? Кращий тренер-представник - Михайло Гавор

? За вагомий внесок в розвиток футболу Буської міської територіальної громади нагороджені:

???? Ющак Назарій - Побужани

???? Катарина Богдан - Новий Милятин

???? Пелех Ігор - Новий Милятин

???? Лішньовський Андрій - Олесько

???? Політило Михайло - Соколя

???? Возняк Володимир - Заводське

???? Приставський Юрій - Новосілки

???? Троян Юрій - Буськ

???? Пирка Володимир - Ожидів

???? Монастирський Роман - Переволочно

???? Герман Михайло - Топорів

? Без нагороди не залишився й Буський міський голова Ростислав Сліпець, підтримку якого високо оцінює вже не перший рік футбольний актив нашої громади.