Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Буської міської ради

Дата: 24.12.2021 13:49

Фото без описуСьогодні, 24 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Буської міської ради, яке провів голова Ростислав Сліпець.

Членами виконкому було погоджено зміни до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня», надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «АТБ-Маркет» і ТзОВ «Львівхолод», затверджено ордери на видалення зелених насаджень, прийнято рішення про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу Управління будинками Буська, подовжено дію тарифів на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів у населених пунктах Олесько, Заводське, Ожидів, внесено зміни до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік, ін.
 З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті Буської міської ради busk-miskrada.gov.ua, які будуть оприлюднені у відведений законодавством термін (5 робочих днів) в розділі "Виконавчий комітет - засідання виконкому".