ПРИВІТАННЯ БУСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ РОСТИСЛАВА СЛІПЦЯ З НОВИМ 2022 РОКОМ

Дата: 31.12.2021 16:32

Дорогі мешканці Буської міської територіальної громади!

Прийміть мої щирі вітання з Новим 2022 роком !

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був сповнений різнопланових подій, викликів і  випробувань, здобутків і радостей.

Всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі та великі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще та мирне життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Вірмо в себе, підтримуймо один одного, гуртуймося навколо спільної мети – побудови успішної Української держави, бо разом ми здатні творити дива.

В переддень Нового року щиро і сердечно зичу кожному з сас, дорогі бущани, здоров'я і щастя, добра і надії, миру, здійснення світлих мрій і сподівань.

З Новим роком, з новим щастям!

Буський міський голова                                                        Ростислав СЛІПЕЦЬ