15 січня відбулися Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики

Дата: 17.01.2022 17:07

15 січня 2022 р. у Львові (легкоатлетичний манеж НСБ ЛВС) за підтримки Буського міського голови Ростислава Сліпця, відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради та Буського РСК "ОЛІМП" відбулись вже традиційні Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики, які включені в Календарний план спортивно-масових заходів Федерації легкої атлетики України на 2022 рік.

????Ці змаги стали першим стартом легкоатлетів в цьому році.

???? Змагання проводились у трьох вікових групах – 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н., 2009-2010 р.н. на дистанціях 60 м, 600 м , 1000 м та спортивної ходьби 2000 м.

???? Серед учасників були найсильніші спортовці Західного регіону України: Львівської, Івано-Франківської, ТернопільсЬкої, Волинської, Закарпатської та Рівненської областей - 24 команди ДЮСШ і більше 300 учасників.

???? Слід відзначити високі досягнення юних легкоатлетів Буської ДЮСШ - переможців та призерів змагань у своїх вікових групах:

???? І місце

Діжак Вікторія (сп.ходьба) – 2000 м.

Іванечко Аліна (сп.ходьба) - 2000 м.

Кубіцька Лілія (сп.ходьба) - 2000 м.

Кітлярчук Юлія (біг) - 60 м.

Бабатунде Сміт (біг) - 600 м.

Смолінська Вероніка (біг) - 600 м.

Гук Андрій (біг) - 600 м.

???? ІІ місце

Остафій Олег (біг) - 600 м.

Бабатунде Сміт (біг) - 60 м.

Чучман Маряна (сп.ходьба) - 2000 м.

???? ІІІ місце

Шварц Назар (біг) - 1000 м.

???? Переможці та призери змагань нагороджені медалями, дипломами та кубками Буської міської ради.

???? Міська рада висловлює подяку директорові Буської ДЮСШ Богданові Пасічнику та тренерам відділення легкої атлетики Володимиру Єретику, Михайлові Гаєвському, Юліану Єретику за високий рівень організації та проведення змагань, вітає спортсменів з високими результатами та бажає успіху у змагальному сезоні!