Стартував набір на освітній проєкт SEED

Дата: 10.02.2022 09:22

SEED — це освітний проєкт від Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає втілювати найкращі бізнес-ідеї в агросфері та в напрямі сталого розвитку. Програма охоплює Київську, Львівську, Рівненську, Миколаївську, Одеську й Харківську області, а також підконтрольні Україні міста Донецької та Луганської областей.

Мета SEED — створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх працевлаштуванню й самозайнятості та сформувати регіональні конкурентні переваги, підвищуючи економічну грамотність населення і  забезпечуючи якісну підприємницьку освіту онлайн. Проєкт сфокусований на досягненні прогресу в реалізації 4-ої Цілі сталого розвитку (ЦСР) «Якісна освіта» та 8-ої ЦСР «Гідна праця та економічне зростання».

S — Sustainable

E — Empowering

E — Ethic

D — Diverse

Реєстрація на участь у SEED триває до 1 березня 2022 року!

Участь у конкурсі можуть взяти мешканці Київської, Львівської, Рівненської, Миколаївської, Одеської й Харківської областей, а також підконтрольних Україні міст Донецької та Луганської областей.

Вік учасників — від 18 років.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, необхідно заповнити анкету і прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї.

Презентацію  можна подати в одному з форматів:

• презентація у PowerPoint (до 10 слайдів);
  • відео (тривалістю до 1 хв);
  • текстовий файл (обсягом до 2 сторінок).

Для участі в навчальній програмі буде відібрано найкращі заявки, які стосуються агросфери та сталого розвитку.

За 27 годин навчання з досвідченими експертами та менторами учасники здобудуть базові знання з  проєктного менеджменту, SMM, комунікацій, презентацій, фінансової грамотності, інвестування та юридичних питань бізнесу.

Навчання в проєкті SEED включає:

• 8 лекцій від менеджерів провідних компаній;
  • стратегічні сесії з експертами для розвитку ваших ідей;
  • менторську підтримку;
  • нетворкінг.

Після фінального пітчингу проєктів найкращі ідеї отримають фінансову підтримку для подальшої реалізації.