Міський голова провів нараду з старостами та діловодами територіальної громади

Дата: 22.02.2022 19:03

Фото без описуСьогодні, 22 лютого, в приміщенні адмінбудівлі виконкому відбулася нарада Буського міського голови Ростислава Сліпця з старостами та діловодами територіальної громади. Участь у нараді також взяли: секретар міськради Людмила Рудіон, заступники голови Володимир Зеленюх та Олег Коваль, керуюча справами (секретар) виконкому Галина Палка.

???? Йшлося: про покращення роботи з документами, відповідно до Інструкції з діловодства;

- своєчасне подання електронних декларацій посадовими особами ОМС за 2021 рік;

- подання статистичних звітів;

- про роботу з програмою погосподарського обліку;

- порядок та вимоги щодо влаштування літніх людей у Буський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

???? Вже в найближчий час з старостами буде проведено навчання по використанню програм щодо вчинення нотаріальних дій та реєстрації актів цивільного стану на територіях старостинських округів. Ці адміністративні послуги старости надаватимуть громадянам з 1 березня.