Юні футболістки з Буська зайняли ІІ місце на турнірі у м.Ковель

Дата: 29.11.2022 12:53

Фото без опису27 листопада вихованки відділення дівочого футболу Буської ДЮСШ взяли участь у турнірі серед дівчаток 2013 р.н. і молодші, який відбувся у м.Ковель Волинської області.

🔸 Юні футболістки з Буська під час матчів набралися безцінного досвіду, бо не так багато турнірів серед таких маленьких футболісток проводять в нашій країні. Попри те, що перші матчі турніру вдавалися нашим спортсменкам важко, дівчата разом зі своїм тренером Іваном Томківим матч за матчем, гол за голом дійшли до фіналу, де у напруженій боротьбі поступилися команді господарів турніру з Ковеля з рахунком 1:2, зайнявши ІІ місце.

🔸 Рузультати інших матчів, за результатами яких наші юні дівчата дійшли до фіналу:

Ковель-2 - Буськ 3:3; смт Маневичі - Буськ 3:4.

Півфінал: Червоноград - Буськ 0:3.

🔸 Склад нашої команди: Ячник Діана, Мельник Єлена, Журавель Вероніка, Мельник Магдалина, Івасів Злата, Ваврук Евеліна, Запотоцька Юстина, Шиленко Ольга.

🔸 Усього у турнірі взяли участь 6 команд: дві команди з Ковеля, м.Буська, м.Червонограда, м.Луцька та смт Маневичі Волинської області.

🔸 Кращою гравчинею команди організатори турніру визнали Журавель Вероніку.

💐 Вітаємо наших юних футболісток з призовим ІІ місцем та бажаємо нових успішних виступів та перемог!