Привітання міського голови з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2022 13:32

Фото без опису✨ Дорогі мешканці Буської міської територіальної громади!

💐 Від щирої душі та з великою радістю вітаю всіх вас із Святим вечором та Різдвом Христовим!

🔸 Крізь тисячоліття свято Різдва Христового зігріває серця людей, вказує шлях до правди, любові, довіри та взаємоповаги, несе у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожен куточок нашої планети велику радість, бо в ньому – велич Господня.

Нехай це свято, осяяне Віфлеємською Зорею, нагадає кожному з нас про заповіді Божі, найвищі людські цінності, пробудить любов до ближнього.

🔸 Нехай Ісус Христос та Матір Божа оберігають українських захисників, дадуть їм сили перемогти ворога на полі бою, аби в Україні запанував довгоочікуваний мир.

У ці святкові дні бажаю кожному міцного здоров’я, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.

🔹🔸 Христос рождається! Славімо його! 🔹🔸

З найкращими побажаннями

Буський міський голова                                                                                         Ростислав Сліпець