У Львові відбулися Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики

Дата: 17.01.2023 11:59

14 січня у Львові за підтримки Буської міської ради вже вп'яте поспіль відбулись Всеукраїнські змагання відкритої першості Буської ДЮСШ з легкої атлетики.

Цьогоріч у змагах взяло участь близько трьохсот учасників з 6 областей України. Організацією та проведенням змагань займались: дирекція ДЮСШ, відділення легкої атлетики, керівник змагань Єретик В.Ю., головний секретар Єретик Ю.В., також до суддівства були залучені випускники Буської ДЮСШ.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями, нагородження проводили: віцепрезидент Федерації легкої атлетики України Володимир Рудюк, президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області Віталій Матешко, директор Буської ДЮСШ - Богдан Пасічник, заслужений тренер України Геннадій Будкевич. Спонсором солодких нагород для призерів виступив майстер спорту України Володимир Киц.

Слід відзначити високі, конкурентні результати переможців та призерів змагань і їх широку географію. Учні нашої спортивної школи вибороли такі нагороди:

🥇Гук Андрій - 600 м. U18

🥉Кітлярчук Юлія - 60 м. U18

🥉Особа Ольга - с/х 2000 м. U18

🥉Ростикус Вадим - 1000 м. U16

🥇Янчук Яна - с/х 2000 м. U14

🥈Ростикус Юрій - 1000 м. U14

🥉Новосад Софія - 1000 м. U14

З високими результатами та в кроці від п'єдесталу були: Цвєтков Артем - 1000 м., Шварц Назар - 1000 м., Кубіцька Лілія - с/х 2000 м., Іванечко Аліна - с/х 2000 м., Іваськів Святослав - 60 м., Яценко Андрій - 1000 м.

Нові особисті рекорди встановили: Цюпка Назар - 60м., Нос Анастасія - 600 м., Солотва Денис - 60 м., Гаврилюк Максим - 60 м., Приступа Дмитро - 60 м., Солодуха Святослав - 60 м., Короляк Віктор - 600 м., Хабаль Олеся - 60 м

Витрати по нагородженню, організації, та проведенню змагань взяли на себе: Буська міська рада, Буська ДЮСШ, спортивний клуб "Олімп", Буська федерація легкої атлетики.