Військові навчальні заклади запрошують на навчання

Дата: 25.01.2023 16:00

Фото без описуІнформація для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, хто бажає служити у Збройних Силах України, бути дисциплінованим, самостійним, мати відповідний рівень освіти, бути добре фізично розвиненим.

‼️ На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (як юнаки так і дівчата), які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, склали вступні іспити ЗНО, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь та ліцеїсти віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період і строкової служби – віком до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу.

Особи, які виявили бажання вступити до ВВНЗ або військового коледжу сержантського складу, повинні ознайомитися з умовами прийому до військового закладу та подати заяву до Другого відділу Золочівського РТЦК та СП за місцем проживання в період з 1 січня по 30 травня 2023 року.

Перевага навчання у ВВНЗ або військових коледжах:

• здобуття якісної освіти та престижного диплому;

• гарантована місячна стипендія;

• соціальні гарантії згідно з діючим законодавством;

• безкоштовне житло, обмундирування, харчування, грошове і медичне забезпечення,

• безкоштовне професійно-технічне навчання водіїв автотранспортних засобів категорії «С»;

• гарантоване місце для продовження військової служби на офіцерських (сержантських) посадах у Збройних Силах України, інших силових міністерствах і відомствах після закінчення навчання;

• після закінчення коледжу можливе зарахування на 2 курс ВВНЗ;

• пільги для сім’ї;

• достойну заробітну плату та своєчасну виплату коштів.

🔸Перелік вищих військових навчальних закладів МО України, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України та їх електронні адреси:

1. Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів; mail@asv.gov.uа, www.asv.gov.ua).

2. Військова академія (м. Одеса; www.vaodessa@org.ua, vaodessa@ukr.net)

3. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua, info@hups.mil.gov.ua)

4. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м. Київ, viti.edu.ua/, viti@viti.edu.ua)

5. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова (www.zvir.zt.ua, pk@zvir.zt.ua)

6. Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» (web.kpi.kharkov.ua/militari; n_ch_fvp@ukr.net)

7. Факультет військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія»

8. Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (www.mil.univ.kiev.ua)

9. Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого (м. Харків, nlu.edu.ua, e-mail: pr.kom@nulau.edu.ua)

10. Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ, www.kvp.nau.edu.ua)

11. Кафедра військової підготовки Державної спеціальної служби транспорту Дніпропетровського національного технічного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна (www.diit.edu.ua; kvpdsst@gmail.com)

12. Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету (www.ogmi.farlep.odessa).

🔸 Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу:

1. Військовий коледж сержантського складу Національної академії СВ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів, vkss_asv@ukr.net)

2. Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua; info@hups.mil.gov.ua)

3. Військовий коледж сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава)

4. Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Випускники військових коледжів сержантського (старшинського), які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, мають право на зарахування до вищих військових навчальних закладів МО України на другий курс навчання для здобуття ступеня бакалавра.

Начальник Другого відділу

Золочівського районного територіального центру комплектування

та соціальної підтримки

підполковник І.ТОМАЧУК