Парк шкільних автобусів поповнив ще один новенький "Школярик", який придбала Буська міська рада для перевезення учнів освітніх закладів нашої громади

Дата: 14.03.2023 12:45

Сьогодні, 14 березня, наша громада отримала ще один автобус "Школярик" за рахунок коштів місцевого бюджету.

Участь в урочистій передачі автобуса бущанам у Львові взяла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Ричель.

"Вартість автобуса моделі ISUZU ATAMAN, який виготовило одне з провідних українських підприємств з автобусобудування – АТ «Черкаський автобус», 2,4 млн грн (80% з яких було виділено минулоріч з бюджету громади, ще 20% - з бюджету області", - повідомив Буський міський голова Ростислав Сліпець.

🔸Зазначимо, що парк шкільних автобусів, які довозять школярів громади до навчальних закладів, потребує постійного оновлення.

Наприкінці жовтня минулого року також на умовах співфінансування вже був придбаний "Школярик" на заміну того, який було передано з початком повномасштабної війни на потреби Збройних Сил України.