Парк шкільних автобусів громади поповнив ще один "Школярик"

Дата: 20.12.2023 10:31

Фото без описуНапередодні Різдва парк шкільних автобусів нашої громади поповнився ще одним новеньким "Школяриком", який було придбано для довезення учнів освітніх закладів на умовах співфінансування.

🔸"Вартість автобуса моделі ISUZU ATAMAN, який виготовило АТ «Черкаський автобус», 2 мільйони 944 тисячі грн (885 тис. грн (30%)- це кошти бюджету нашої громади, 2 059 тис. грн (70%) - кошти обласного та державного бюджетів). Це вже третій шкільний автобус, який було придбано цього року на таких самих умовах співфінансування", - повідомив Буський міський голова Ростислав Сліпець.

👉Зазначимо, що усього автопарк відділу освіти, культури, молоді та спорту налічує на сьогодні 13 шкільних автобусів.

🙏Щира подяка від Буської міської територіальної громади Максим Козицький Львівська обласна державна адміністрація