Буський міський голова Ростислав Сліпець та старости нашої громади завітали з гостинцями до захисників, які перебувають у госпіталі

Дата: 28.12.2023 12:25

Фото без описуВ середу, 27 грудня, Буський міський голова Ростислав Сліпець, старости нашої громади побували в госпіталі Національної Гвардії України в м.Золочів та передали військовослужбовцям, які проходять лікування чи реабілітацію, до Різдвяно-Новорічних свят 80 пакунків з солодощами.

🔸 А ще привітали наших захисників за давнім українським звичаєм Різдвяними піснями - колядками.

Солодку випічку для воїнів підготували старости старостинських округів та працівники виконавчого комітету Буської міської ради.

🙏 Дякуємо нашим мужнім захисникам за можливість жити, вчитись і працювати!