Школярі - учасники вертепу зі с.Кудирявці передали на потреби ЗСУ 2 тис. грн

Дата: 04.01.2024 09:30

Не вперше до допомоги захисникам, які боронять державу від російських окупантів, долучаються діти нашої громади, які хочуть жити в мирній і вільній Україні.

Відтак, з ініціативи школярів 7-9 класів, які проживають у с.Кудирявці було організовано вертеп, який від хати до хати не лише сповіщав сільчан про народження Ісуса Хреста вертепною виставою та колядками, а ще й збирав пожертви на церкву та підтримку українських воїнів.

Ініціативних дітей підтримали настоятель місцевого храму Св.Вм.Димитрія Андрій Вовк, який часто долучається до проведення культурно-мистецьких та патріотичних заходів у селі, створив постійно діючий катехитичний центр,  та завідувач НД Наталія Шумна, які організували школярів, вчили з ними слова, придумували з дітьми та батьками костюми, проводили репетиції.

В середу, 3 грудня, від школярів та молоді с.Кудирявці, до виконавчого комітету Буської міської ради було передано 2 тис. грн на закупівлю дронів. Нехай це невелика сума, проте кожна гривня для нашого війська є важливою.

Тішимося, що Україна має достойне майбутнє та дякуємо нашим захисникам за можливість жити, вчитися і працювати.