Наші «пташки» полетіли допомагати захисникам

Дата: 16.01.2024 13:24

Фото без описуПам’ятаєте ми писали про релігійну громаду УГКЦ Покрову Пресвятої Богородиці с.Ріпнів, які колядою зібрали 54 тис.грн та передали до міської ради?💪

🪽Завдяки ініціативним мешканцям проєкт Злий лелека Буської міської ради придбав три дрони з акумуляторами для наших захисників.

💪✊🤗І ось ці «пташки» вже передано до захисників із Буської громади, які зараз проходять службу у 420 окремому стрілецькому батальйоні 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

🇺🇦Звичайно, що всі ми прагнемо, аби цей рік став для нас переможним. Та для цього потрібно не тільки хотіти, але й робити кожен, хто що може. І не забувати, завдяки кому ми маємо змогу ходити колядувати!

✅«Дрони – це основне, чого зараз найбільше потребують наші оборонці. Хай цей значний вклад від УГКЦ Покрову Пресвятої Богородиці с.Ріпнів наблизить нашу Перемогу!», - зазначив міський голова Ростислав Сліпець, ініціатор проєкту «Злий лелека Буської міської ради».