Загиблих воїнів з Буської МТГ посмертно нагородили державними відзнаками

Дата: 04.07.2024 10:30

На жаль, війна триває… Щодня українські сім'ї втрачають найрідніших. І цей біль залишиться з нами назавжди.

Сьогодні, 4 липня, перед початком XХІ сесії Буської міської ради Буський міський голова Ростислав Сліпець вручив родинам захисників почесні нагороди, присвоєні воїнам – мешканцям нашої громади посмертно.

Фото без описуЗа особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку

◾️ орденом “За мужність” ІІІ ступеня нагороджено солдата МОРОЗА Богдана Ярославовича (Указ президента України №23/2024 від 25 січня 2024 року «Про відзначення державними нагородами України»);

◾️ медалями «За мужність» солдата СМІЛЯНЦЯ Миколу Михайловича та єфрейтора ЛИХОВИДА Ігоря Юрійовича (Наказ командира 420 окремого стрілецького батальйону №284 від 20.04.2024).

Очільник нашої громади Ростислав Сліпець запевнив родичів Героїв у своїй всебічній підтримці та підтримці усього депутатського корпусу міської ради.

Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували полеглих на війні воїнів.

Державний Гімн України виконала Вероніка Микитюк, пісню «Колискова» Вікторія Варварич.

✝️ Вічна слава і вічна пам'ять Героям України, які віддали своє життя за наше майбутнє!