Батьки загиблого Героя Василя Кардаша придбали для воїнів 80-тої бригади

Дата: 05.07.2024 12:53

Фото без описуБатьки загиблого Героя Василя Кардаша з с.Кудирявці придбали та передали для воїнів 80-тої окремої десантно-штурмової Галицької бригади Audi Q7 - потужний автомобіль, який допоможе нашим захисникам під час виконання бойових завдань.

Мати Оксана Кардаш постійно підтримує зв'язки з командуванням бригади, побратимами свого єдиного сина, тому разом з чоловіком вирішили допомогти хлопцям саме 80-ї бригади ЗСУ.

4 липня автомобіль був переданий друзям Василя - військовослужбовцям Олегу з м.Радехів та Олександру з м.Рівне. Вони доправлять транспортний засіб у розташування бригади.

Жінка вдячна за проведене безкоштовне технічне обслуговування та усунення можливих прихованих несправностей автомобіля Миколі Тиднюку з с.Купче та Сергію Наводілову з Буська. Останній надав й запасне колесо.

Буська міська рада також долучилася, виділивши 40 літрів дизельного пального для доправлення автомобіля до місця призначення.

🇺🇦 Нагадаємо, що Василь Кардаш більшу частину свого життя присвятив військовій справі, був учасником АТО, згодом захищав державу від російських окупантів у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 03 липня 2023 року на Бахмутському напрямку в районі н.п. Кліщіївка, отримавши осколочне поранення, несумісне з життям під час виконання бойового завдання.

На момент загибелі воїну було 36 років, у нього залишилися батьки.

Василь нагороджений орденами «За мужність» ІІ та III-го ступеня, а також «Золотим хрестом» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за мужність та героїзм.