На міському кладовищі Буська відбулося віче-реквієм пам'яті полеглих Героїв

Дата: 22.05.2026 16:04
Кількість переглядів: 66

Фото без описуНа новому кладовищі у Буську, де розташований Пантеон Героїв, сьогодні, 22 травня, відбулося віче-реквієм на вшанування пам’яті українських захисників — мешканців громади, які загинули, боронячи незалежність і територіальну цілісність України.

🕯 Серед учасників заходу були представники міської ради, установ та організацій міста, священнослужителі місцевих храмів, родини полеглих воїнів, учнівська молодь, громадськість.

🇺🇦 Віче розпочалося виконанням Державного Гімну України у виконанні Народного вокального ансамблю пісні і музики «Відлуння» Олеської музичної школи. Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували усіх військовослужбовців, які віддали найдорожче — своє життя — за свободу та майбутнє України.

🌺 До кожної могили воїнів, а їх на кладовищі у Буську — 28, учні-старшокласники поклали квіти на знак вдячності, шани та світлої пам’яті про Героїв.

🙏 Разом із священнослужителями храмів міста — о. Іваном Салабаєм та о. Олегом Ярошиком — учасники заходу піднесли поминальну молитву за упокій душ полеглих захисників України.

🎶 Під час заходу прозвучав патріотичний авторський вірш у виконанні Ольги Смолінської, а також пісні у виконанні Марії Івахів та Народного вокального ансамблю пісні і музики «Відлуння» (керівник — Мар’яна Беднарчук).

Вела віче-реквієм, яке організувала Буська міська рада, директор МНД Любов Огороднік.

🇺🇦 Сьогоднішнє вшанування полеглих захисників стало ще одним важливим нагадуванням про мужність і самопожертву наших Героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України. Нехай пам’ять про них назавжди залишається у серцях мешканців громади, а їхній подвиг буде прикладом любові до Батьківщини, сили духу та незламності українського народу.

Вічна пам’ять і слава Героям України! 🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь