Степан Матвіїв

СТЕПАН МАТВІЇВ (27.12.1980-15.05.2024)

Степан народився та зростав у с.Гумниська. Тут закінчив місцеву загальносвітню школу І-ІІ ступенів в 1998 році. Надалі впродовж трьох років здобував освіту в Торговельному училищі м.Львова.

Згодом була строкова служба в армії, після якої проживав з дружиною у м.Київ.

Після повернення до рідного села Гумниська вдруге одружився.

Повномасштабна війна застала Степана Матвіїва у Житомирській області. Чоловік, усвідомлюючи необхідність захисту країни, 25 березня 2022 року звернувся до Коростенського РТЦК і СП та був мобілізований.

Службу проходив на посаді старшого водія гранатометного взводу І механізованого батальйону 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців (в/ч А2167), мав звання молодшого сержанта.

15 травня 2024 року  життя Героя обірвалося в результаті здійснення противником удару безпілотним літальним апаратом по позиції підрозділу поблизу н.п.Костянтинівка Краматорського району Донецької області.

Воїну назавжди 43 роки. В нього залишилися дружина, діти, батьки, дві сестри.