04 квітня 2024 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про виділення субвенції військовій частині  ***, яка знаходиться на забезпеченні військової частини *** Збройних сил України.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської міської територіальної громади на 2024 рік.

3.

Про визнання сім’ї Ратишин наймачами будинками №180 по вул. Позасудки у с.Кути Золочівського району.

4.

Про повідомну реєстрацію змін та доповнень до колективного договору між КНП Буської міської ради Буська ЦРЛ та профспілковим комітетом Буської районної організації Львівської обласної профспілки працівників охорони здоров’я України.

5.

Про повідомну реєстрацію  колективного договору між засновниками т та трудовим колективом ТзОВ « Бусол».

6.

Про погодження тарифів на ритуальні послуги.

7.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

Про продовження ордера на видалення зелених насаджень.

9.

Про затвердження акту списання основних засобів.

10.

Затвердження розпорядження Буського міського голови.

11.

Про  надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким має малолітній син Новосад Мар’яни Іванівни.

12.

Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

13.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Ониськів М.І.

14.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Ільків І.Р.

15.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

16.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

17.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

18.

Про надання соціальних послуг: «Консультування», «соціальна профілактика», «Соціальний супровід сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах».

19.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 29.11.2023 №207 Про забезпечення умов виконання кримінального покарання  та адміністративного стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт на території Буської міської ради.

20.

Про присвоєння індексів реєстрам для реєстрації нотаріальних дій старостам старостинських округів.