14 квітня 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2022 рік.

2.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

3.

Про звільнення від диференційованої плати осіб, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

4.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства  Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

5.

Про погодження кандидата на посаду командира добровольчого формування Буської міської територіальної громади.

6.

Про призначення   Литвина О.П. опікуном над  малолітніми Литвин І-М. С., Литвином Н.С., Литвин С.С. та опікуном над майном і житлом малолітніх.

7.

Про призначення відповідальної особи за подачу заяви від імені внутрішньо переміщених малолітніх дітей, без супроводу законних представників для взяття їх на облік внутрішньо переміщених осіб.

8.

Про звільнення окремих орендарів від сплати орендної плати за оренду комунального майна.

9.

Про надання згоди на тимчасове проживання сім’ї Кучук Ю.В. в спеціалізованому житловому приміщенні.

10.

Про надання дозволу ФОП Мащак В.О. на розміщення зовнішньої реклами.

11.

Про надання дозволу ПП ВК-Ф «Скайінвест» на розміщення зовнішньої реклами.