05 серпня 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про   Про внесення змін до показників міського бюджету Буської        територіальної громади на 2022 рік.

2.

Про внесення змін до Програми сприяння матеріально - технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Золочівського району Львівської області на 2022 рік.

3.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

4.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна.

5.

Про погодження щомісячної плати за навчання дітей у музичних  школах на 2022-2023 навчальний рік.

6.

Про найменування іменованого об’єкта за межами населеного пункту.

7.

Про затвердження програми «Цифрова Буська МТГ» на 2022-2024 роки.

8.

Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – великої рогатої худоби, що перебуває в господарському віданні Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

9.

Про оренду нежитлових приміщень комунальної власності.

10.

Про надання статусу дитини-сироти Точилову Олегу  Івановичу 25.07.2009 р.н.

11.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Савченку Павлу Олександровичу 06.01.2010 р.н.