Роман Гаврилюк

РОМАН ГАВРИЛЮК ( 10.11.1974 - 17.06.2022 )

Роман  народився  в  с.Йосипівка  Буського  району  Львівської  області.

Навчався  в  Олеській  школі,  згодом в Олеському СПТУ, у 1996-1997 роках працював в колгоспі ім.Мічуріна.

Надалі продовжив навчання у  Львівському професійно-технічному училищі, де здобув освіту по  спеціальності  «кравець  хутрових  виробів».

З період з 2003 по 2022 роки  працював за кордоном   в  Італії  та  Німеччині.

06.03.2022 року  повернувся  з  Німеччини  і  добровольцем пішов захищати рідну державу. Служив  стрільцем  другого  стрілецького  відділення  першого  стрілецького  взводу,  другої  стрілецької  роти військової частини А 7284 Сил територіальної оборони.

✞ 17 червня 2022 року Романа не стало. Він помер у лікарні м.Дніпро від важкого поранення, отриманого під час бойових дій біля Лисичанська.

“Я хочу сказати чому він пішов, він пішов через те, щоб його син Адам жив у багатій і щедрій і вільній Україні”, – сказав про Романа під час похорону парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці у смт. Олесько о. Ігор Суходольський.

Похований  воїн на  кладовищі у с.Йосипівка.

Роману було 47 років… Без батька залишився син Адам 2014 року народження.