Василь Кардаш

ВАСИЛЬ КАРДАШ (07.07.1986 – 03.07.2023)

Василь народився в селі Кудирявці Буського району Львівської області. Навчався у Новосілківській ЗОШ I-II ст., здобував освіту на юридичному факультеті Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права.

Більшу частину свого життя віддав військовій справі, яку обрав свідомо. Із початком агресії росії виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 3-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України.

У 2017 році приєднався до лав 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Указом Президента України у 2022 році був нагороджений орденом «За мужність» III-го ступеня. Також отримав нагороду «Золотий хрест» від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за мужність та героїзм.

Із самого початку і до кінця був на нульовій позиції. Був справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духу. Сумлінно та успішно виконував всі бойові завдання.    Василь загинув 3 липня 2023 року на Бахмутському напрямку в районі н.п. Кліщіївка отримавши осколочне поранення, несумісне з життям, внаслідок наступально-штурмових дій ворога.

На момент загибелі Василю було 36 років, у нього залишилися батьки.

Він віддав своє життя, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні.

Указом Президента України №514/2023 від 24 серпня 2023 «Про відзначення державними нагородами України» старшого солдата Кардаша Василя Васильовича за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено  орденом “За мужність” ІІ ступеня (посмертно).