VI сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний V сесії Буської міської ради.

2.

Про заміщення депутата Буської міської ради.

3.

Про внесення змін в рішення міської ради від 09.11.2021 р. № 234 «Про порядок денний VI сесії Буської міської ради».

4.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2021 рік.

5.

Про внесення змін у рішення Буської міської ради від 24.12.2020 р. №  28 «Про утворення  старостинських округів Буської міської територіальної громади».

6.

Про внесення змін  в рішення Буської міської ради  від 17.12. 2020 р. № 15 «Про затвердження складу постійних комісій Буської  міської ради».

7.

Про внесення змін в Програму надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого  на 2021-2025 роки.

8.

Про встановлення мінімальної суми орендного платежу   за нерухоме  майно фізичних осіб.

9.

Про надання згоди на безоплатну  передачу у комунальну  власність Буської міської територіальної громади об’єктів окремого індивідуально визначеного майна.

10.

Про окремі питання оренди нерухомого майна.

11.

Про затвердження нової редакції Статуту  та структури  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний Центр» Буської міської ради.

12.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 18.02.2021р.  №56 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Буської міської ради».

13.

Про надання відпустки міському голові.

14.

15.

Про преміювання міського голови.

16.

Про затвердження детальних планів територій.

17.

Про розроблення детальних планів територій.

18.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва.

19.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

21.

Про затвердження технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого  селянського господарства.

22.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

23.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

24.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

25.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

26.

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

27.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

28.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

29.

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

30.

Про погодження межі землевласності.

31.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

32.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

33.

Про припинення права користування земельними ділянками.

34.

Про передачу земельних ділянок у постійне користування.

35.

Про дозвіл на викуп земельної ділянки.

36.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

37.

Про виготовлення нормативно-грошової оцінки населених пунктів.

38.

Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для зміни цільового призначення.

39.

Про продаж земельної ділянки на земельних торгах.

40.

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування.

41.

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення виплат людям пенсійного віку.

42.

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України,  Міністерства  захисту довкілля та природних ресурсів України  щодо  ліквідації ДП «Буське лісове господарство».

43.

Про Звернення  до Служби автомобільних доріг у Львівській  області.

44.

Про внесення змін у рішення міської ради від 09.09.2021 р. № 228 « Про створення органу приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Буської міської територіальної громади».

Поіменне голосування депутатів на VI сесії VIII скликання

Протокол засідання VI сесії