31 жовтня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, розташованого на території Буської територіальної громади.

2.

Про затвердження розпорядження Буського міського голови.

3.

Про надання статусу дитини-сироти Андрусяку Миколі Тарасовичу та Андрусяку Василю Тарасовичу.

4.

Про внесення змін у складі Опікунської ради при виконавчому комітеті Буської міської ради.

5.

Про затвердження форми щорічного звіту опікунів (піклувальників).

6.

Про утворення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Буської міської ради.

7.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

8.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

9.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

10.

Про внесення змін до переліку об’єктів, що реалізуються за рахунок коштів, які надійшли від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

11.

Про погодження переліку вулиць для впровадження індивідуального вивезення відходів.

12.

Про оприбуткування та облік отриманих посвідчень.

13.

Про погодження видалення повалених і розколотих внаслідок буревію зелених насаджень.

14.

Про встановлення розміру плати за відвідування спортивного залу Буської ДЮСШ.