II сесія 18.02.2021 р. II пленарне

ДРУГЕ  ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

18.02.2021 р.

1

Про  Регламент Буської міської ради восьмого скликання.

2

Про затвердження Положення про постійні комісії Буської міської ради восьмого скликання.

3

Про затвердження Положення про старосту.

4

Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 17.12.2020 р. № 16 «Про утворення, затвердження  структури та чисельності  виконавчих органів та апарату  Буської міської ради».

5

Про входження до складу засновників  юридичних осіб.

6

Про внесення змін до показників міського бюджету на 2021 рік.

7

Про утворення комунальної установи « Центр професійного розвитку педагогічних працівників Буської міської ради Золочівського районуЛьвівської області» та затвердження  Структури, Положення і штатного розпису Центру.

8

Про внесення змін в статут Буського районного дитячого будинку змішаного типу «Добре серце».

9

Про надання згоди на списання непридатного для використання  автомобіля з балансу Управління будинками.

10

Про надання згоди на передачу на баланс Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області комп’ютерного обладнання.

11

Про окремі питання оренди комунального майна.

12

Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

13

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» на 2021 рік.

14

Про організацію  харчування дітей  у закладах загальної середньої освіти.

15

Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації.

16

Про затвердження міських цільових програм.

17

Про утворення Центру надання адміністративних послуг Буської міської ради.

18

Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 17.12.2020р. №18 та від 24.12.2020р. № 24 «Про виплату сільським головам та секретарям сільських рад, що реорганізовуються та розміщені поза адміністративним центром Буської міської територіальної громади, середньої заробітної плати на період їх працевлаштування».

19

Про передачу земельних  ділянок у власність.

20

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  для зміни цільового призначення.

21

Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок  для передачі їх у постійне користування в м.Буськ.

22

Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в м.Буськ.

23

Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок.

24

Про  продаж права власності на земельні ділянки.

25

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

26

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27

Про розроблення детальних планів територій у м.Буську.

28

Про затвердження  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її в оренду.

29

Про прийняття у комунальну власність земель сільськогосподарського  призначення Державної власності.

30

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки.

31

Про надання згоди щодо передачі орендованих земельних ділянок у       суборенду.

32

Про припинення права користування  земельними ділянками.

33

Про погодження Головному управлінню Держгеокадастру у Львіській області надання дозволу гр. Демидчуку О.І. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

34

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

35

Про погодження межі землеволодіння.

36

Про утворення виконавчого комітету Буської міської ради,  затвердження складу та положення.

37

Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності встановлення економічно обґрунтованих тарифів на енергоносії в Україні та захист соціально незахищених верств населення.