Микола Смілянець

МИКОЛА СМІЛЯНЕЦЬ ( 19.05.1996-07.09.2023 )

Микола  народився  в  с.Таужне  Гайворонського  району  Кіровоградської  області.

До  9 класу навчався  в  Таужненській  ЗОШ.

В  2007 році  переїхав  з  сім’єю  в  с.Ожидів, в  2012 році  закінчив  9  кл.  Ожидівської  школи  І-ІІІ ст.  В  2015 р.  закінчив  Олеський професійний ліцей.  Здобув  професію  муляра-штукатура та столяра.

Працював  на  підприємстві « Тайфун-плюс», згодом за кордоном у Чехії та Польщі, у приватному підприємстві «Пришляк».

З 10 лютого 2023 року  був мобілізований, захищав Україну в складі 420-го  окремого стрілецького  батальйону  військової  частини  №4821,  перебуваючи на посаді водія  кулеметної  установки.

Загинув  07 вересня 2023 року  біля населеного пункту Новоєгорівка  Сватівського  району  Луганської області.

Поховали  захисника  на  Ожидівському  кладовищі.

У   Миколи   залишились:  мама,  вітчим  та двоє братів.