План роботи виконавчого комітету

до рішення №01  від 08.02.2022 р.

роботи виконавчого комітету Буської міської ради на 2022 рік

Питання для розгляду

1.

Розгляд проектів програм, міського бюджету та інших питань, що вносяться на розгляд відповідної ради.

2.

Про внесення змін до міського бюджету.

3.

Про окремі питання організації роботи  житлово-комунального господарства.

4.

Питання реформування та поточної діяльності галузі

охорони здоров’я громади.

5.

Питання реформування та поточної діяльності галузі освіти, культури та спорту.

6.

Про окремі питання діяльності сектору у справах дітей.

7.

Про представлення багатодітної матері до присвоєння почесного звання України «Мати героїня».

8.

Організація роботи щодо відзначення державних, офіційних, релігійних свят.

9.

Проведення робочих нарад з працівниками апарату міської ради, виконавчого комітету, керівниками підприємств, установ, організацій.

10.

Про окремі питання діяльності виконавчого комітету.

11.

Координує  діяльність відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, підприємств, установ, організацій, що належить до комунальної власності громади, заслуховує звіти їхніх керівників.

Керуюча справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                                                                Галина ПАЛКА