Григорій Греса

ГРИГОРІЙ ГРЕСА (02.01.1991 – 09.05.2024)

Григорій народився та проживав в селі Новосілки Буського району Львівської області. Навчався в Новосілківській ЗОШ I-II ст., яку закінчив у 2004 році. Хлопець дуже любив математику, слухати музику, ходити у ліс, який був недалеко домівки, на тихе полювання.

Після школи Григорій вступив до  Львівського професійно-технічного училища № 48 м.Львова, після закінчення якого здобув професію будівельника за спеціальністю «маляр-штукатур, плиточник».

На початку  2024 року був мобілізований, вступив до лав  68-мої окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша – був гранатометником.

Смерть воїна настала 9 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Семенівка Покровського району Донецької області від мінно-вибухової травми, внаслідок чого Григорій отримав поранення, несумісні з життям.

У захисника, який з честю виконав свій обов'язок з захисту Батьківщини, залишилися батько та двоє братів.

Герою назавжди 33 роки. Добрий спомин про нього залишиться у серцях його рідних та близьких, односельчан, бойових побратимів, усіх, хто його знав, любив і поважав за добре серце, безкорисливість, хорошу вдачу.

Поховали Гресу Григорія Миколайовича на сільському кладовищі його рідного села Новосілки.