12 квітня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2023 рік

2.

Про затвердження висновку опікунської ради  про доцільність призначення опікуна Сумик М. Р.

3.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Штибелю Я. Д.

4.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

5.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

6.

Про перейменування вулиці  в м. Буськ.

7.

Про припинення виплати компенсації фізичній особі Зеліску Івану Олександровичу, який надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09. 2020 року № 859.

8.

Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації  за належні для отримання жилі приміщення.

9.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Буської міської ради №57 від 20. 05. 2021 року.