VIII сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

1. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Буської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2022 році.

2. Про розроблення детальних планів територій.

3. Про затвердження детальних планів територій.

4. Про включення об’єктів оренди в Переліки відповідного типу та продовження договорів оренди.

5. Про погодження передачі основних засобів та затвердження актів приймання-передачі.

6. Про надання згоди на списання основних засобів.

7. Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – млинного комплексу, який перебуває в господарському віданні Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

8. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

9.  Про припинення права користування земельними ділянками.

10. Про погодження межі землевласності.

11. Про передачу земельних ділянок в оренду.

12. Про виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж територій Буської територіальної громади.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16. Про дозвіл на викуп земельної ділянки.

17. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

18. Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

19. Про включення в перелік земельних ділянок для продажу прав на земельну ділянку на земельних торгах( аукціоні).

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

21. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

25. Про передачу земельних ділянок у постійне користування.

26. Про виконання міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області за 2021 рік

27. ПРОГРАМА Технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 рік.

28. ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА підготовки (фінансування та підтримки) окремого батальйону (штабу району) територіальної оборони за рахунок коштів міського бюджету Буської територіальної громади на 2022-2024 роки, який дислокується в районі територіальної оборони Золочівського району.

29. Програма здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на 2022 рік.

30.Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на реєстрацію актів цивільного стану.

31. Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на вчинення нотаріальних дій.

32. Про створення комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буський центр первинної медико–санітарної допомоги».

33. Про збільшення балансової вартості об’єктів.

34. Програма «Пільгове забезпечення жителів Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2022 рік».

35. Про затвердження цільових програм.

36. ПРОГРАМА утримання та розвитку благоустрою населених пунктів Буської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

37. Про безоплатну передачу у власність Красненської селищної територіальної громади рухомого майна.

38. ПРОГРАМА реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства Буської міської територіальної громади на 2022-2025 роки».

39. ПРОГРАМА співфінансування капітальних ремонтів багатоквартирних будинків на території Буської міської територіальної громади на 2022- 2025 рр.».

40. ПРОГРАМА підтримки об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на 2022- 2025 роки».

41. Програма «Забезпечення безпеки учасників судового процесу під час розгляду справ, підтримання громадського порядку в Золочівському районному суді Львівської області, своєчасного реагування та припинення проявів неповаги до суду, а також виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів, членів їх сімей та працівників суду, направлена на розвиток територіального управління Служби судової охорони у Львівській області на 2022 рік».