20 травня 2021 р.

Рішення виконавчого комітету

Буської міської ради від 20.05.2021 р.

Назва

№ рішення

1.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №25 від 25.03.2021 р. «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються ПВКГ на території м.Буськ».

2.

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів с-ща Олесько, с.Заводське, с.Ожидів.

3.

Про встановлення скорегованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових територій, що надаються  управлінням будинками м.Буськ.

4.

Про збільшення обсягу міського бюджету Буської міської територіальної громади на 2021 рік.

5.

Про затвердження бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у Буській міській територіальній громаді.

6.

Про погодження графіку роботи.

7.

Про використання печаток та штампів.

8.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній гр.Прокопович О.І.

9.

Про створення комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Буській міській територіальній громаді Львівської області.

10.

Про погодження штатного розпису КНП «Буська центральна районна лікарня».

11.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

12.

Про затвердження зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті Буської міської ради.

13.

Про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

14.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна КНП «Буська ЦРЛ».

15.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Петринки Тетяни Степанівни.

16.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Поцалун Михайла Володимировича.

17.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Паньків Євгенії Кіндратівни.

18.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Горбової Степанії Микитівни.

19.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Галкіної Марії Григорівни.

20.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Грищенка Михайла Васильовича.

21.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Зеліско Віри Максимівни.