29 вересня 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до Цільової Програми підготовки (фінансування та підтримки) окремого батальйону (штабу району) територіальної оборони за рахунок коштів міського бюджету Буської територіальної громади на 2022-2024 роки, який дислокується в районі територіальної оборони Золочівського району.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету та виділення субвенції обласному бюджету.

3.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 05.08.2022 №102 «Про погодження щомісячної плати за навчання дітей у музичних школах на 2022-2023 навчальний рік».