Послуги відеоспостереження 2024 рік

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: ДК 021:2015:72250000-2-Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги відеоспостереження щодо забезпечення громадської безпеки в Буській міській раді Львівської області) (номер закупівлі в електронній системі UA-2024-03-14-011515-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в тендерній документації у дод.2 Технічна специфікація ДК 021:2015:-72250000-2 – Послуги, пов’язані із системами та підтримкою (Послуги відеоспостереження щодо забезпечення громадської безпеки в Буській міській раді Львівської області)  де конкретизується перелік необхідних характеристик зазначених послуг, їх кількість та вимоги щодо характеристик та якості товару.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Очікувана вартість предмету закупівлі відповідає кошторисним призначенням на 2024 рік .