Сергій Рудий

СЕРГІЙ РУДИЙ (02.01.1979-26.07.2023)

Сергій народився в місті Буську Львівської області. Навчався в Буській гімназії імені Євгена Петрушевича, яку закінчив з відзнакою в 1995 році. Вищу освіту здобував у Харківській державній академії залізничного транспорту. Жив у Львові. Працював у будівельній компанії «FTP».

Під час повномасштабної війни поповнив лави Збройних сил України. Служив у 47-ій окремій механізованій бригаді «Маґура». Був стрільцем-санітаром штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти.

Бій поблизу села Роботине Запорізької області 26 липня 2023 року став останнім для Сергія Рудого. Виконуючи бойове завдання, отримав смертельну мінно-вибухову травму. Воїнові - назавжди 44 роки.

«Сергій був чудовою людиною. Попри нелегке життя та долю завжди залишався позитивним. Був вірним другом і люблячим батьком. Приходив завжди першим на допомогу. Мав загострене почуття справедливості й патріотизму. Докладав чимало зусиль, щоб пришвидшити нашу Перемогу», – розповідають друзі загиблого Ігор та Ірина Федіви.

Поховали захисника на цвинтарі в рідному Буську поряд із могилою матері.

У Сергія залишилися дружина Галина, донька Анастасія, син Максим, рідні, друзі та побратими.