Ростислав Троцишин

РОСТИСЛАВ ТРОЦИШИН (13.06.1993-06.07.2023)

Народився в с.Гутисько-Тур’янське Буського району Львівської області.

Навчався в місцевій початковій школі, потім продовжив навчання в Тур’янській ЗОШ, яку закінчив у 2010 році.

Цього ж року вступив на навчання у Львівське вище професійне училище ресторанного сервісу і туризму, де отримав освіту за спеціальністю «кухар-кондитер». З 2012 р. по 2015 р. працював за фахом у м.Львів.

17 квітня 2015 року підписав контракт на військову службу в Збройних Силах України. Службу проходив у військовій частині А 4324 в м.Кам’янка-Бузька оператором РЛС. За час проходження служби був учасником антитерористичної операції на території Луганської області.

Звільнившись з лав ЗСУ, у 2018 році повернувся до звичного життя, певний час працював за кордоном, згодом одружився.

Після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну добровільно став на захист своєї Батьківщини. Захищав Україну з 02.03.2022 року у складі 80 десантно-штурмової Галицької бригади Збройних Сил України, був командиром 4 зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу 2 десантно-штурмового батальйону.

Загинув молодший сержант Ростислав Троцишин під час виконання бойового завдання 6 липня 2023 року біля населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, за самовіддане виконання військового обов’язку воїн нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), медалями «Учасник бойових дій», численними грамотами.

Ростислав був чудовим і люблячим чоловіком, прекрасним батьком для своєї донечки, хорошим сином для батьків, добрим, чуйним, працьовитим. Таким його запамятають рідні, друзі, односельчани.

Герою назавжди 30…

У нього залишилась дружина, донька, батьки, брати і сестри.