15 листопада 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про розроблення Місцевого плану управління відходами на території населених пунктів Буської міської територіальної громади.

2.

Про перейменування вулиці у м.Буськ.

3.

Про списання кредиторської заборгованості, строк позовної давності якої минув.

4.

Про оприбуткування  та облік отриманих тонометрів.

5.

Про тимчасове влаштування дитини в Буський дитячий будинок «Добре серце».

6.

Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.

7.

Про призначення Андрусяк Любові Ярославівни опікуном над малолітніми дітьми-сиротами Андрусяком Василем і Андрусяком Миколою та опікуном над їх майном і житлом.

8.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

9.

Про затвердження висновку опікунської ради  про доцільність призначення опікуна Постолюк Н.О.

10.

Про затвердження висновку опікунської ради  про доцільність призначення опікуна Квасній М.М.

11.

Про затвердження висновку опікунської ради  про доцільність призначення опікуна Желіско Г.О.

12.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

13.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

14.

Про припинення з 01.11.2023 року виплати компенсації фізичній особі Петришину Тарасу Володимировичу, який надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року №859.

15.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2023 рік.

16.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 03.11.2022 №171 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів  м. Буська».