18 серпня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

2.

Про встановлення порядку побачень Чернеги Жанни Юріївни з її донькою Мельниковою Камілою Олексіївною, 28.10.2015 р. н..

3.

Про затвердження висновку про визначення місця проживання та надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітніх дітей.

4.

Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в апараті Буської міської ради та її виконавчому комітеті.

5.

Про розгляд заяви ФОП Бозанкої Оксани Богданівни щодо  погодження графіку роботи  продуктового магазину Марципан» (м.Буськ, пл.Ринок,1)

6.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Борисовій О.О.

7.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

8.

Про зняття з квартирного обліку Ліоненка Михайла Анатолійовича.

9.

Про влаштування до психоневрологічного інтернатного закладу.

10.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна - адміністративному будинку (конторі) Грабівського лісництва.

11.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Надали Володимира Павловича.

12.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Горбової Степанії Микитівни.

13.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Заяць Надії Павлівни.

14.

Про відмову у присвоєнні поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Данильчук Марії Павлівни.

15.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Сороковського Володимира Юрійовича.

16.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Мельник Катерини Петрівни.

17.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Петринки Марії Олексіївни.

18.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Пацалона Петра Євгеновича.

19.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Шарабуна Івана Антоновича.

20.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Вовчака Григорія Йосиповича.

21.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Кнехта Василя Степановича.

22.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна -церкві Св.Онуфрія з дзвіницею в м.Буськ.

23.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Гуньки Анни Юстинівни.

24.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Мацьківа Теодозія Григоровича.

25.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.05.2021р. № 68 «Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Грищенка Михайла Васильовича».

26.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Мисака Володимира Степановича.

27.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Литвин Надії Василівни.

28.

Про схвалення прогнозу бюджету Буської міської

територіальної громади на 2022-2024 роки.