25 листопада 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

2.

Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету Буської територіальної громади.

3.

Про затвердження переліку об’єктів, які реалізуються за рахунок коштів, що надходять від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

4.

Про погодження змін та затвердження штатного розпису   комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

5.

Про погодження тарифу на виробництво теплової енергії для опалення котельні  КНП «Буська центральна районна лікарня».

6.

Про  затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення  управителя багатоквартирного будинку та Порядку проведення конкурсу з  призначення управителя багатоквартирного будинку на території  населених пунктів Буської міської територіальної громади.

7.

Про затвердження акту списання багатоквартирного житлового будинку по вул.Будівельників,6 м.Буську.

8.

Про списання з балансу Управління будинками м.Буська багатоквартирних житлових будинків у м.Буську.

9.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

10.

Про встановлення пам’ятних знаків у смт.Олесько, с.Соколівка, с.Топорів.

11.

Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.

12.

Про відмову у наданні дозволу ТзОВ ТВК «Львівхолод» на розміщення зовнішньої реклами.

13.

Про встановлення розміру плати за копіювання або друк документів обсягом більш як 10 (десять) сторінок, що надаються виконавчим комітетом Буської міської ради за запитом на інформацію.

14.

Про внесення зміни у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 21.07.2021 р. № 113.

15.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 23.09.2021 р. № 171.

16.

Про присвоєння назви новоутвореній вулиці в с. Новий Милятин.

17.

Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій.

18.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Каранець С.М.

19.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Якимів М.І.

20.

Про погодження тарифів на комунальні послуги.

21.

Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Буського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.