07 листопада 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної  громади на 2023 рік.

2.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок бюджетних коштів.

3.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Канюці М. В.

4.

Про продовження ордера на видалення зелених насаджень.

5.

Про затвердження місцевого плану заходів з виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2025 року.