Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіоні ДЮСШ

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: "Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул.. Київська, 15 Львівської області (Коригування)" ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція " (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-12-07-003464-a)

 

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

 

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи з потреб територіальної громади та затверджений рішенням сесії «Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік»237 від 09 листопада 2021 року.

 

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

 

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації "Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул.. Київська, 15 Львівської області (Коригування)", виконаний відповідно до вимог чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науковопроектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, та інших нормативних документів. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.

Робочий проект пройшов експертизу, в результаті якої було отримано позитивний Експертний звіт від 29 листопада 2021 р. № 29/0433-11/21. Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені у проекті на "Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області (Коригування)" та підтверджені в Експертному звіті (позитивному) від 29 листопада 2021 р. № 29/0433-11/21.

 

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

 

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації на "Реконструкція спортивного ядра та трибун стадіону Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул.. Київська, 15 Львівської області (Коригування)". При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника» та глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь