22 лютого 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про погодження тарифу на виробництво теплової енергії для опалення котельні КНП «Буська центральна районна лікарня».

2.

Про погодження тарифу на виробництво теплової енергії для опалення Буського ЗЗСО – Гімназії ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка.

3.

Про встановлення на території Буської міської територіальної громади мораторію на публічне використання  російськомовного продукту.

4.

Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій.

5.

Про погодження графіку роботи.

6.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

7.

Про погодження очистки та благоустрою штучної водойми.

8.

Про затвердження переліку обєктів, які реалізуються за рахунок коштів, що надходять від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.