XV сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний ХV сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2023 рік.

3.

Про затвердження та внесення змін до  міських  цільових програм.

4.

Про затвердження рішення міськвиконкому від 09.08.2023 р. № 138 «Про передачу в тимчасове користування нерухомого майна, що належить до комунальної власності Буської територіальної громади».

5.

Про внесення змін в Статут комунального   некомерційного  підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

6.

Про окремі питання оренди комунального майна.

7.

Про надання згоди на списання основних засобів.

8.

Про утворення  Буського молодіжного центру.

9.

Про утворення добровільної  пожежної охорони на території Буської   міської територіальної громади.

10.

Про розгляд заяви депутата Сай Т.П.

11.

Про розгляд заяви депутата Мащака О.О.

12.

Про затвердження детальних планів територій.

13.

Про розроблення та внесення змін в детальні плани території.

14.

Про оновлення та внесення змін до містобудівної документації -  генерального плану м. Буськ Золочівського району Львівської області.

15.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, госп18одарських будівель та споруд.

16.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

17.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

19.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

20.

Про  продаж права власності на земельну ділянку.

21.

Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

22.

Про продовження дії  та внесення змін в договори оренди.

23.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

24.

Про припинення права користування земельними ділянками.

25.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

26.

Про погодження межі землевласності.

27.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

28.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

Поіменне голосування на XV сесії

Протокол засідання ХV сесії